Будьте впевнені в коректності нарахувань. Вчасно повіряйте лічильники!

Вчасно повірений лічильник – це гарантія того, що прилад обліку працює коректно.

Станом на початок лютого 2024 року 6791 лічильників гарячої води та 104 – тепла споживачів КП «ТКЕ» підлягають повірці відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», яка зазвичай проводиться кожні 4 роки. Завдяки цій процедурі визначається точність показань вимірювальних пристроїв і можливість їхньої подальшої експлуатації.

Як дізнатись про дату наступної повірки приладів обліку?

◾️ Для нових лічильників – відрахувати 4 роки від дати виробництва лічильника, вказаної у техпаспорті приладу (а не від дати встановлення!).

◾️ Відрахувати 4 роки від дати, яка вказана у відповідному свідоцтві, що вам видали після попередньої повірки.

◾️ В рахунку, який КП «ТКЕ» ЧМР щомісячно направляє кожному споживачу. Якщо міжповірочний інтервал ваших приладів обліку вже сплив або скоро спливає, то в квитанції Ви отримуєте оповіщення про необхідність повірки лічильника.

◾️ Отримати консультацію в службі “Теплозбут” КП “ТКЕ” ЧМР за номерами телефонів: (0462) 677-094, (0462) 677-128.

Якщо лічильник вчасно не повірений, його покази вважаються недійсними, і нарахування, у такому випадку, будуть здійснюватись за методом, який застосовується для квартир без індивідуальних засобів обліку, тобто, на основі загальнобудинкових приладів або за нормами споживання. При цьому не має значення частота користування послугою.

Дякуємо всім споживачам, які відповідально ставляться до вимог чинного законодавства і завчасно піклуються про коректність нарахувань!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.