Чернігівська ТЕЦ: шлях до модернізації та енергоефективності

Триває реалізація заходів з відновлення пошкодженої теплової ізоляції одного з котлоагрегатів в рамках проєкту «Power Up!» для «Чернігівської ТЕЦ».

Нині підприємством отримано необхідні матеріали та успішно розпочато підготовчі роботи для виготовлення та монтажу теплоізоляції. Цей етап є важливим кроком на шляху до більш ефективного та екологічно чистого виробництва енергії. Завдяки реалізації цього проєкту, ми не лише покращимо енергоефективність та надійність ТЕЦ, але й забезпечимо збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь.

Проєкт «Відновлення пошкодженої теплової ізоляції котлоагрегату ст. №2 на об’єкті комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ», який реалізується комунальним підприємством «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради в межах проєкту «Power Up!», який впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки програми “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.