КП “Теплокомуненерго” підготувало 46% теплових мереж до осінньо-зимового періоду 2024 – 2025 років

Підприємство готується до наступного опалювального періоду, виконує план заходів щодо підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2024 – 2025 років.

Загальна протяжність тепломереж, які знаходяться в зоні обслуговування КП “Теплокомуненерго”, становить понад 150 км. Наразі вже підготовлено до наступного опалювального сезону більше 69 км магістральних та розподільчих теплових мереж в двотрубному обчисленні, що становить 46% від їх загальної протяжності. Крім того, виконано капітальний ремонт 110 м трубопроводів в одному з районів міста. Ця ділянка теплових мереж була введена в експлуатацію у 1989 році і мала високу зношеність. Завдяки ремонту підвищиться надійність постачання теплової енергії для 6 житлових будинків.

За час ремонтної кампанії, після проведення гідравлічних випробувань, ліквідовано:

  • 11 з 14 аварійних ділянок магістральних теплових мереж;
  • 24 з 62 аварійних ділянок розподільчих теплових мереж.

Під час ліквідації пошкоджень трубопроводів теплових мереж було залучено 99 спеціалістів, задіяно 9 одиниць техніки (аварійні машини, екскаватори, самоскиди), більшість з якої була нещодавно оновлена за рахунок допомоги від міжнародних партнерів, внеску Чернігівської міської ради у статутний капітал підприємства та власних коштів КП “Теплокомуненерго”.

В процесі підготовки до осінньо-зимового періоду, в повному обсязі виконано комплекс ремонтних робіт на 6 з 63 центральних теплових пунктах, а саме було виконано:

  • промивку і прочистку водопідігрівачів гарячого водопостачання;
  • ремонт насосного обладнання;
  • ревізію запірної арматури і приладів теплового контролю та автоматики тощо.

Найближчим часом розпочинається повірка приладів обліку теплової енергії, які встановлені в житлових будинках. Загалом повірку мають пройти 267 загальнобудинкових лічильників. Наразі продовжуються роботи з ліквідації виявлених пошкоджень теплових мереж та роботи з підготовки обладнання центральних теплових пунктів до наступного опалювального періоду. Теплоенергетики Чернігова щоденно своєю працею доводять професіоналізм всупереч умовам сьогодення, задля комфорту містян! Пишаємося нашою командою! Вдячні кожному за розуміння!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.