Тижневий огляд

В КП “Теплокомуненерго” триває ремонтна кампанія та підготовка теплоджерел до наступного опалювального сезону.

Минулого тижня теплоенергетики м. Чернігова продовжили гідравлічні випробування розподільчих теплових мереж на щільність і міцність, щоб запобігти появі пошкоджень під час майбутнього опалювального періоду. За результатами випробувань, персоналом цеху теплових мереж були локалізовані та ліквідовані пошкодження магістральних мереж та мереж централізованого опалення.

Звертаємо увагу, що тривалість відсутності гарячої води залежить, перш за все, від того, які будуть виявленні пошкодження. Інколи ліквідація пошкоджень потребує додаткового часу, а тому подача гарячої води може затримуватись.

Станом на 01.07.2024 року гаряче водопостачання тимчасово відсутнє у 49 житлових будинках у зв’язку із ліквідацією поривів мереж гарячого водопостачання та плановим ремонтом ділянки магістральних мереж.

За минулий тиждень було замінено 45 м трубопроводів опалення та 45,2 м трубопроводів гарячого водопостачання, з яких:

  • 1 м діаметром 150 мм;
  • 4 м діаметром 125 мм;
  • 21 м діаметром 100 мм;
  • 6,2 м діаметром 80 мм;
  • 5 м діаметром 70 мм;
  • 41 м діаметром 50 мм;
  • 12 м діаметром 32 мм.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів теплових мереж було задіяно 6 одиниць техніки (2 аварійні машини, 2 екскаватори, 2 самоскиди) та 52 особи ремонтного персоналу.

Крім того, працівниками КП “АТП-2528” був заасфальтований один з об”єктів розкопок загальною площею 18 м2, який знаходиться в зоні обслуговування КП “Теплокомуненерго”.

Персоналом цеху теплових мереж за минулий тиждень були оброблені 60 заявок від громадян. Звернення щодо протікання систем гарячого водопостачання задоволені в повному обсязі.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.