КП “Теплокомуненерго” розпочало ліквідацію пошкодження тепломережі, виявленого в ході проведення гідравлічних випробувань

Під час гідравлічних випробувань розподільчих мереж, персоналом цеху теплових мереж було виявлено пошкодження трубопроводу, який в холодну пору року забезпечує теплом 3 житлові будинки та 1 заклад соціальної сфери.

Трубопровід, який був прокладений у 1986 році, який за понад 30 років експлуатації вичерпав свій ресурс.

Щоб попередити виникнення нових пошкоджень, було вирішено замінити аварійну ділянку. Для цього задіяно 2 одиниць техніки (екскаватор та кран) та 5 осіб ремонтного персоналу.

З метою локалізації пошкодження було виконано роботи з демонтажу бетонного покриття і розпочато роботи з відновлення пошкодженого трубопроводу централізованого опалення.

Нагадаємо, наразі в Чернігові тривають гідравлічні випробування. Труби перевіряють на щільність і міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону. Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону (визначено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.