Тижневий огляд

Щоб забезпечити ефективну роботу систем опалення та гарячого водопостачання взимку, КП “Теплокомуненерго” здійснює ремонт теплових мереж влітку згідно графіка, погодженого з Чернігівською міською радою.

Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Теплові мережі випробовують на міцність і щільність, щоб виявити «слабкі» місця трубопроводів і зменшити рівень аварійності в опалювальний період.

У разі виявлення одразу декількох пошкоджень трубопроводу під час проведення гідравліки, термін ремонтних робіт може подовжуватись. Додатковий час потрібен для проведення ремонту. Після цього трубопровід ще раз випробовують. Якщо повторних пошкоджень не виявлено, його запускають у роботу та відновлюють постачання гарячої води споживачам.

В рамках підготовки до наступного опалювального періоду, персоналом КП «Теплокомуненерго» зараз проводяться гідравлічні випробування розподільчих теплових мереж та, як наслідок, великий обсяг робіт із заміни ділянок трубопроводів, що вичерпали свій термін експлуатації. Це впливає і на терміни тимчасової відсутності гарячого водопостачання. Наразі у 64 житлових будинках призупинено постачання гарячої води.

Минулого тижня персоналом цеху теплових мереж здійснено земляні та зварювальні роботи трубопроводів діаметрами 100 мм та 500 мм, які є частиною магістральної мережі. Всього було замінено 5 м магістральних мереж.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів були задіяні 7 одиниць техніки (2 аварійні машини, 2 екскаватори, автокран, 2 самоскиди) та 27 осіб ремонтного персоналу.

Працівниками КП «АТП-2528» завершено укладання асфальту на 2 об’єктів розкопок після проведення КП “Теплокомуненерго” ремонтних робіт на теплових мережах.

Персоналом цеху теплових мереж за минулий тиждень були оброблені 45 заявок від громадян. Звернення щодо протікання систем гарячого водопостачання задоволені в повному обсязі.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.