Тижневий огляд

КП “Теплокомуненерго” продовжує заміну зношених та аварійних ділянок трубопроводів, які були виявлені під час проведення гідравлічних випробувань. Наразі персоналом цеху теплових мереж проведено гідравлічне опресування 100% магістральних мереж і 29% розподільчих мереж.

Протягом тижня працівниками комунального підприємства проводились випробування розподільчих теплових мереж на щільність і міцність в рамках підготовки до наступного опалювального сезону, а також відкачка води з теплових камер.

У зв’язку із значною кількістю проблемних ділянок на магістральних теплових мережах, тимчасово призупинено постачання гарячої води до 93 житлових будинків.

Для ліквідації пошкоджень магістральних теплових мереж та мереж гарячого водопостачання, минулого тижня були проведені земляні та зварювальні роботи:

  • трубопроводу гарячого водопостачання діаметрами 150 мм та 70 мм;
  • магістральних мереж діаметрами 108 мм, 219 мм, 426 мм, 720 мм, 800 мм.

Загальна протяжність замінених магістральних мереж склала 21 м.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів були задіяні 7 одиниць техніки (2 аварійні машини, 2 екскаватори, автокран, 2 самоскиди) та 35 осіб ремонтного персоналу.

Працівниками КП «АТП-2528» завершено укладання асфальту на 3 об’єктах розкопок після проведення КП “Теплокомуненерго” ремонтних робіт на теплових мережах.

Персоналом цеху теплових мереж за минулий тиждень були оброблені 43 заявки від громадян. Звернення щодо протікання систем гарячого водопостачання та опалення задоволені в повному обсязі.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.