Тижневий огляд

КП “Теплокомуненерго” продовжує виконання робіт в рамках підготовки до наступного опалювального періоду.

Якість подачі теплової енергії та гарячого водопостачання в домівки чернігівців залежить від підготовки енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Однією з передумов успішного проходження наступного опалювального періоду є проведення гідравлічних випробувань.

В ході проведення випробувань на магістральних та розподільчих теплових мережах, персоналом цеху теплових мереж було виялено значну кількість поривів. Це пов’язано з тим, що труби на більшій частині території міста прокладені близько півстоліття тому і вже вичерпали свій експлуатаційний ресурс.

У зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань та з метою ліквідації проблемних ділянок, тимчасово було призупинено постачання гарячої води до споживачів комунального підприємства.

Минулого тижня, з метою ліквідації наслідків аварійних ситуацій, були проведені земляні та зварювальні роботи:

  • дренажа в тепловій камері діаметром 20 мм;
  • підігрівача гарячого водопостачання;
  • рушникосушарки;
  • транзитного трубопроводу діаметром 125 мм, лежака діаметром 80 мм;
  • трубопроводу гарячого водопостачання діаметром 40 мм, 50 мм, 70 мм, 150 мм;
  • трубопроводу подачі теплоносія на підгрівач гарячого водопостачання діаметром 150 мм;
  • магістральних мереж діаметром 350 мм, 500 мм;
  • трубопроводу централізованого опалення діаметром 100 мм.

Загальна протяжність замінених магістральних мереж склала 4 м , централізованого опалення – 14 м, гарячого водопостачання – 31 м.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів теплових мереж було задіяно 7 одиниць техніки (2 аварійні машини, 2 екскаватори, автокран, 2 самоскиди) та 37 осіб ремонтного персоналу.

Працівниками КП «АТП-2528» завершено укладання асфальту на 2 об’єктах розкопок після проведення КП “Теплокомуненерго” ремонтних робіт на теплових мережах.

Персоналом цеху теплових мереж за минулий тиждень було оброблено 24 заявки від громадян. Звернення щодо протікання систем гарячого водопостачання та опалення задоволені в повному обсязі.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.