До уваги споживачів, які мають заборгованість перед КП “Теплокомуненерго”!

Населення заборгувало за опалення та гарячу воду понад 39 млн грн!

Війна серйозно вплинула на економічну ситуацію у країні та платоспроможність кожного. Але сьогодні для енергетики оплата за комунальні послуги – це внесок у стале проходження наступного опалювального сезону. Адже своєчасне завершення ремонтної кампанії, яку підприємство проводить в міжопалювальний період, та придбання енергоносіїв в необхідних обсягах залежить від рівня оплат чернігівців за спожиті послуги.

Переважна більшість населення сумлінно ставиться до оплати тепла та гарячої води. Але, внаслідок несвоєчасної оплати за отримані послуги окремими споживачами, заборгованість населення станом на 01.05.2024 р. склала 39,183 млн грн. Окрім того, понад 2 тис. споживачів не сплачують за спожите тепло і гарячу воду з жовтня 2023 року. Це має негативний вплив на хід виконання запланованих робіт через недостатнє фінансування.

КП «Теплокомуненерго» звертається до споживачів-боржників з проханням НЕГАЙНО ВРЕГУЛЮВАТИ ПИТАННЯ ОПЛАТИ НАЯВНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ!

Якщо родина знаходиться в скрутному фінансовому становищі та не має можливості сплатити одразу весь борг, необхідно звернутися до комунального підприємства для врегулювання ситуації шляхом укладення договору реструктуризації. Механізм поетапної оплати дозволить знизити навантаження на сімейний бюджет та рівномірно розподілити виплати з погашення заборгованості.

У разі тривалої відсутності оплати, КП «Теплокомуненерго» буде змушене спрямувати матеріали боржників до суду.

З питань оплати наявної заборгованості та укладення договорів реструктуризації боргу необхідно звернутися за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, буд. 51; м. Чернігів, вул. Реміснича, буд. 55-б; за тел. 677-094, 677-128.

Дякуємо споживачам за своєчасні розрахунки за отримані послуги! Вірте в енергетиків!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.