Чи обов′язково під час гідравлічних випробувань обмежувати гаряче водопостачання?

Нагадаємо! З 21.05.2024р. по 24.05.2024р., у зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань теплових мереж, буде призупинено гаряче водопостачання до всіх житлових будинків, установ та організацій міста, які підключенні до теплових мереж КП «Теплокомуненерго» ЧМР.

Відключення гарячого водопостачання є обов’язковою умовою і водночас першим етапом проведення випробувань, оскільки, відповідно до чинних в Україні нормативних документів, на час проведення випробувань теплові пункти та системи теплоспоживання повинні бути надійно відключені.

Окрім того, технологія проведення гідравлічних випробувань передбачає подавання води під тиском, що може призвести до пошкодження внутрішньобудинкових мереж. Адже через пошкодження труб можливі викиди води на поверхню. Для убезпечення населення і необхідно відключати гарячу воду та знижувати температуру теплоносія на час проведення випробувань.

Якщо в цей період ви помітите витоки гарячої води на вулицях міста, пориви трубопроводів тощо, просимо негайно повідомляти:

  • аварійно-диспетчерську службу КП «ТКЕ» ЧМР за номерами телефонів: (0462) 678-220, (0462) 72-84-83.
  • міський колл-центр за номером телефону 0 800 50 93 50.

Щоб бути в курсі перебігу робіт на об’єктах, де тривають ремонти, стежте за оновленням інформації на нашому сайті та сторінці КП «ТКЕ» ЧМР у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.