Відновлення асфальтного покриття після ремонтних робіт на мережах теплопостачання

Впродовж опалювального періоду працівниками цеху теплових мереж КП «Теплокомуненерго» проводились планові та аварійні роботи на теплових мережах. Причиною більшості ремонтних робіт стала зношеність теплових мереж та корозія трубопроводів, що призводили до витоку теплоносія.

Виконання необхідних робіт потребувало розриття асфальтобетонного покриття. Після завершення планових та аварійних ремонтних робіт з заміни зношених ділянок мереж, працівники КП “Теплокомуненерго” відновлювали благоустрій та виконували підготовку об’єктів під укладання асфальту.

Асфальтування виконується лише за умов сприятливої погоди при плюсових температурах повітря. Саме через це, в зимовий період, початок цього етапу благоустрою може затягнутися в часі і розкопки доволі довго можуть стояти огородженими.

Для відновлення асфальтобетонного покриття КП “Теплокомуненерго” передано об’єкти розкопок до КП «АТП-2528». Працівниками підприємства виконано роботи з укладання асфальту на 14 об’єктах, які знаходяться в зоні обслуговування КП “Теплокомуненерго”.

Невдовзі планується проведення робіт з відновлення асфальтного покриття і інших об’єктів розкопок.

Щоб дізнатися про подальший перебіг робіт на об’єктах, де тривають роботи, підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.