Тижневий огляд

Для підвищення надійності теплових мереж в опалювальний період, минулого тижня працівниками КП «Теплокомуненерго» проводилось відключення житлових будинків та інших споживачів від мереж теплопостачання, а також здійснювались випробування розподільчих теплових мереж на щільність і міцність та ліквідація пошкоджень мереж централізованого опалення після випробувань.

Така «діагностика» теплових мереж в міжопалювальний період дає змогу виявити та відремонтувати зношені ділянки трубопроводів і запобігти появі пошкоджень під час майбутнього осінньо-зимового сезону.

Крім того, працівниками цеху теплових мереж проводились наступні роботи: обхід теплових мереж на предмет пошуку витоків теплоносія, відкачка води з теплових камер, ліквідація поривів (трубопроводу ГВП діаметром 100 мм, відгалуження магістральних мереж даіметром 150 мм, трубопроводу ГВП діаметром 50 мм), заміна трубопроводів гарячого водопостачання діаметром 100 мм.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів теплових мереж було задіяно дві одиниці техніки (аварійна машина, екскаватор) та 25 осіб ремонтного персоналу.

За період з 29.04.2024р. по 07.05.2024р., працівниками КП «АТП-2528» виконано роботи з відновлення асфальтобетонного покриття п’яти об’єктів, які знаходяться в зоні обслуговування КП “Теплокомуненерго”.

Персоналом цеху теплових мереж за минулий тиждень було оброблено 39 заявок від громадян. Звернення щодо протікання систем опалення задоволені в повному обсязі.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.