Енергоефективні зміни в рамках проєкту “Power Up!”

КП “Теплокомуненерго” відновлено обладнання за грантові кошти в рамках проєкту «Power Up!», який реалізується Фонд Східна Європа.

На меті проєкту «Power Up!» – сприяти енергоефективному відродженню економіки України шляхом поширення кращих практик енергоефективності через впровадження енергоефективних рішень та заходів на державному та бізнес-рівні. Гранти були спрямовані для бізнесу, який постраждав внаслідок бойових дій, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях на закупівлю енергоефективного обладнання.

Під час бойових дій обладнання «Чернігівської ТЕЦ» зазнало значних пошкоджень, але, попри значні руйнування та фінансові труднощі, підприємство КП «Теплокомуненерго» продовжує постачати теплову енергію та гарячу воду населенню міста Чернігова, а електричну енергію – в об’єднану енергетичну систему України.

Наше підприємство взяло участь в грантовому конкурсі, а згодом стало одним із переможців, щоб мати додаткову можливість покращити роботу обладнання «Чернігівської ТЕЦ». І ця допомога була вкрай важливою.

Участь у даному проєкті є неоціненним досвідом для нашого підприємства, який надасть змогу й надалі планувати та впроваджувати заходи з енергоефективності.

Щиро вдячні за можливість бути частиною енергоефективних змін, які відбуваються в Україні, та підтримку наших партнерів. Працюємо далі задля нашого майбутнього!

Проєкт, який реалізується комунальним підприємством «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради в межах проєкту «Power Up!», який впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Фото: Денис Черв’як / hromadske

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.