Чи нараховується субсидія, якщо є борг за житлово-комунальні послуги?

З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде призначено автоматично до 30 квітня 2025 року (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств).

Детально читайте за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/…/z-travnia-2024-roku-bilshosti…

Державна допомога не призначається, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за ЖКП, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо родина опинилася у дійсно складних життєвих обставинах, житлова субсидія може бути призначена і за наявності заборгованості, але за умови документального підтвердження її сплати.

За таких обставин, КП «Теплокомуненерго» йде назустріч своїм споживачам і пропонує можливість укладання договору реструктуризації. Копія такого договору долучається до заяви на субсидію. Звертаємо увагу, що основною метою договору реструктуризації є допомога людині впоратись із заборгованістю, а не зафіксувати намір її погашення.

В умовах воєнного часу радимо не нехтувати заходами безпеки та вирішувати питання дистанційно. Тому за додатковою консультацією звертайтесь за номерами телефонів:

  • (0462) 677-094
  • (0462) 677-128

Бережіть себе та своїх близьких!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.