Споживачі КП «Теплокомунненерго» заборгували за тепло та гарячу воду понад 75 млн грн


Для нас важливо працювати, знаючи, що у домівках наших споживачів, яких понад 35 тис., комфортно та затишно. Незважаючи на виклики воєнного часу, КП «Теплокомуненерго» протягом всього опалювального періоду забезпечувало чернігівців теплом і гарячою водою.

Загальна заборгованість населення за послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води станом на 01.04.2024 року становить 75,1 млн грн. Заборгованість більше двох місяців становить 31,945 млн грн. (16 тис. споживачів).

Наше підприємство докладає максимум зусиль, аби сумлінні платники не постраждали через безвідповідальне ставлення частини абонентів до оплати за спожиті послуги. Попри заборгованість населення перед підприємством, Чернігівська ТЕЦ продовжує надавати послугу з постачання гарячої води. Проте підприємство має готуватись до наступного опалювального періоду та виконувати зобов’язання перед постачальником за паливо, достатні запаси якого напряму залежать від стану розрахунків за спожиті послуги з абонентами.

КП «Теплокомуненерго» закликає не порушувати вимоги законодавства та розраховуватися за спожиті послуги не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим періодом.

Для того, щоб швидко та зручно розрахуватись за послуги, використовуйте доступні способи оплати:

  • «Ощад 24/7» (для власників карт банку комісія за квитанцію 0 грн) – https://online.oschadbank.ua/wb/;
  • «Приват24» (для власників карт банку комісія за квитанцію мінімальна – 1 грн) – https://next.privat24.ua/;
  • Viber-бот “ТКЕ Чернігів” – https://cutt.ly/xw0kZiIR;
  • термінали самообслуговування;
  • QR-код, що надрукований на кожному рахунку-повідомленні.

Нагадаємо, що під час оплати важливо уважно перевіряти назву підприємства, особовий рахунок, адресу та призначення платежу!

Дякуємо нашим споживачам, які вчасно сплачують за тепло та гарячу воду. Кожна оплата за спожиті послуги є вашим особистим внеском у стабільну роботу підприємства. Працюємо з турботою про вас!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.