Тижневий огляд

Минулого тижня персонал цеху теплових мереж КП «Теплокомуненерго» виконав роботи по відключенню 331 житлового будинку та інших споживачів від мереж теплопостачання для проведення гідравлічних випробувань розподільчих теплових мереж на щільність і міцність.

Станом на 15.04.2024 року теплопостачання продовжує подаватись до одного стаціонарного лікувального закладу.

За минулий тиждень працівниками цеху теплових мереж КП «Теплокомуненерго» оперативно локалізовано та виконано ремонтно-зварювальні роботи з метою:

  • ліквідації пориву трубопроводу ЦО в тепловій камері діаметром 80 мм;
  • ліквідації пориву трубопроводу магістральних мереж в тепловій камері діаметром 400 мм.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів теплових мереж було задіяно 1 (одну) одиницю техніки (аварійна машина) та 9 осіб ремонтного персоналу.

Для забезпечення надання якісних послуг споживачам комунального підприємства, фахівцями цеху теплових мереж проводилися:

  • чистка та гідравлічні випробування підігрівачів гарячого водопостачання на центральних теплових пунктах;
  • обхід теплових мереж на предмет пошуку витоків теплоносія;
  • відкачка води з теплових камер.

Крім того, працівниками КП «АТП-2528» розпочато ремонтні роботи дорожнього покриття після проведення аварійно-ремонтних робіт на теплових мережах. За попередній тиждень було заасфальтовано 2 об”єкти, які знаходяться в зоні обслуговування КП “Теплокомуненерго”.

Фахівцями цеху теплових мереж за минулий тиждень було прийнято та задоволено 59 заявок від громадян щодо роботи систем гарячого водопостачання.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.