Тижневий огляд

Після завершення опалювального періоду 2023/2024, персонал цеху теплових мереж КП «Теплокомуненерго» розпочав роботи по відключенню житлових будинків та інших споживачів від мереж теплопостачання для проведення випробувань розподільчих теплових мереж на щільність і міцність в рамках підготовки до наступного опалювального сезону.

Станом на 08.04.2024 року теплопостачання продовжується подаватись до одного стаціонарного лікувального закладу. Дошкільні навчальні заклади були повність відключені від тепла ще на минулому тижні – 02.10.2024 року.

Крім того, фахівцями цеху теплових мереж проводились ремонтно-зварювальні роботи з метою ліквідації пошкодження трубопроводів гарячого водопостачання діаметрами 50 мм та 100 мм.

При виконанні робіт з ліквідації пошкоджень трубопроводів теплових мереж було задіяно 2 (дві) одиниці техніки (екскаватор, аварійна машина) та 17 осіб ремонтного персоналу.

Фахівцями цеху теплових мереж за минулий тиждень було прийнято та задоволено 39 заявок від громадян щодо роботи систем гарячого водопостачання.

Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.