Підсумки опалювального періоду 2023/2024 КП «Теплокомуненерго»

Опалювальний період для КП «Теплокомуненерго» пройшов на належному рівні завдяки професійній роботі працівників підприємства та органів влади. Попри всі виклики воєнного стану, підприємство отримало необхідні для здійснення господарської діяльності документи та успішно завершило підготовку обладнання та теплових мереж для подальшої експлуатації.

Велика команда працівників КП «Теплокомуненерго» в опалювальний період забезпечувала населення теплом та гарячою водою. 36 наших працівників захищають цілісність і незалежність країни та мотивують працювати з подвійною силою для потреб населення.

Під час проходження сезону 2023/2024, фахівці служби «Теплозбут» щоденно приймали та обробляли запити від споживачів. Зокрема, було надано біля 13 тис. консультацій побутовим споживачам в ході особистого прийому та оброблено більше 24 тис. дзвінків.

Переважна кількість звернень громадян стосувалась звірки показань лічильників та процедури повірки приладів обліку. Також споживачі зверталися за консультаціями щодо актуалізації даних по особовим рахункам, роз’ясненнями щодо нарахувань за спожиті послуги та повернення переплат, які виникли на рахунках попереднього орендаря.

КП «Теплокомуненерго» обслуговує 35 135 побутових споживачів. Для покращення якості послуг впроваджено зручні канали комунікації з підприємством. Зокрема, 1507 споживачів КП «Теплокомуненерго» вже скористались чат-ботом у Viber та 662 – особистим кабінетом.

На проходження опалювального періоду у Чернігові значною мірою вплинув зношений стан трубопроводів системи теплопостачання. З метою забезпечення контролю за станом об’єктів та оперативного прийняття рішень у разі виникнення аварійних ситуацій на теплових мережах, оперативний персонал перебував в стані постійної готовності.

За цей період аварійні бригади провели:

  • 83 виїзди для ремонту обладнання ЦТП;
  • 259 виїздів для ремонту та налагодження режимів в системі ЦО;
  • 133 виїзди для ремонту та налагодження режимів в системі ГВП.

Було виконано:

  • 33 зварювальні роботи на ЦТП;
  • 85 зварювальних робіт на системах ЦО;
  • 76 зварювальних робіт на системах ГВП.

За весь опалювальний період фахівцями комунального підприємства було здійснено 45 розкопок для аварійної заміни трубопроводів постачання тепла та гарячої води, а також замінено близько 530 м трубопроводів діаметром від 32 мм до 530 мм.

Сьогодні керівництво КП «Теплокомуненерго» спрямовує свої зусилля на підготовку до реалізації проєкту реконструкції трубопроводів централізованої системи теплопостачання для зниження тепловтрат та підвищення надійності постачання теплової енергії.

Завдяки підтримці міжнародних партнерів, на теплоелектроцентралі провели заходи з модернізації та реконструкції обладнання, спрямовані не лише на покращення його енергоефективність та надійності роботи «Чернігівської ТЕЦ», але й забезпечення збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь. Крім того, на підприємстві з’явилась нова техніка, яка стане невід’ємною частиною його розвитку та дозволить забезпечити широкий спектр завдань, важливих для комунального підприємства.

Нині опрацьовуються перспективні плани подальшого розвитку «Чернігівської ТЕЦ», що пов’язані із впровадженням новітніх технологій та переходом на сучасне обладнання.

Стратегічно-важливою метою КП «Теплокомуненерго» є збереження спроможності продовжувати свою діяльність так, щоб воно і надалі забезпечувало виробництво електричної та теплової енергії згідно отриманих ліцензій.

Тому, керівництвом теплогенеруючих підприємств нашого міста та органами влади проводиться комплекс необхідних заходів для надання якісних послуг населенню як в опалювальний, так і в міжопалювальний періоди.

Продовжуємо працювати на Перемогу та починаємо ремонтну кампанію, готуючись до наступного опалювального сезону.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.