Як здійснюватиметься постачання тепла та гарячої води після завершення опалювального періоду

Споживачі КП «Теплокомуненерго» продовжують отримувати послуги з гарячого водопостачання, а визначені стаціонарні заклади охорони здоров’я та дошкільні навчальні заклади – послуги з постачання теплової енергії.

З 29 березня 2024 року було завершено опалювальний період. Розпорядженням в.о. чернігівського міського голови від 27 березня 2024 року №55-р, теплопостачання було продовжено, відповідно до вимог санітарно-температурних норм, до 18 дитячих садочків та 1 стаціонарного лікувального закладу, згідно з письмових звернень керівників.

Слід зауважити, що після відключення теплопостачання 29 березня 2024 року, подачу гарячої води продовжено до всіх споживачів комунального підприємства. Виключенням стали будівлі, де було відключено постачання тепла та гарячої води у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на трубопроводі магістральних мереж з 10:00 29 березня 2024 року. Гаряче водопостачання з 21:00 30 березня 2024 року було відновлено до 44 будівель, про що повідомлялось на нашій сторінці в Facebook та офіційному сайті КП «Теплокомуненерго».

Стежте за оновленнями на нашій сторінці в Facebook для того, щоб отримувати достовірну та повну інформацію про подальшу роботу КП «Теплокомуненерго».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.