Опалювальний період 2023/2024 завершиться 29 березня 2024 року

У Чернігові опалювальний період 2023/2024 завершується 29 березня 2024 року.

Відповідне розпорядження підписав в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако 27.03.2024 року №55-р. Враховуючи прогнозовані значення підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря,тепло для споживачів КП «Теплокомуненерго» почнуть відключати з 29 березня.

Теплий кінець березня надав можливість достроково завершити опалювальний період, а мешканцям міста – зекономити на сплаті за опалення.

За письмовим зверненням керівників до комунального підприємства, опалювальний період триватиме в стаціонарних закладах охорони здоров’я та дошкільних навчальних закладах.

Після закінчення опалювального періоду продовжиться подача гарячого водопостачання та розпочнеться ремонт технічного обладнання на теплових мережах з метою підготовки їх до наступного осінньо-зимового сезону 2024/2025.

Надійний захист наших військових та злагоджена, професійна і згуртована робота працівників підприємства, органів влади та партнерів надали змогу успішно пройти опалювальний період. Висловлюємо вдячність і глибоку повагу кожному!

Слідкуйте за подальшою інформацією на нашій сторінці в Facebook для того, щоб отримувати достовірну та повну інформацію про подальшу роботу КП «Теплокомуненерго».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.