З днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні щорічно у третю неділю березня. У Чернігові урочиста зустріч керівництва області з працівниками сфери відбулася напередодні, 14 березня, в обласній військовій адміністрації.

На зустріч запросили кращих з кращих, серед яких голова правління АТ «ОТКЕ» Олексій Щербина та працівники АТ “Облтеплокомуненерго” та КП “Теплокомуненерго”.

Вітали їх, зокрема, голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус та голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко. Керівництво області відзначило високий професіоналізм теплопостачальників, які вже другий рік поспіль в умовах повномасштабної війни забезпечують Чернігівщину теплом та гарячою водою. А також наголосили на беззаперечній цінності професії, яку більшість населення усвідомила лише з настанням буремних часів.

“Вдячні кращим працівникам АТ “ОТКЕ” та КП “Теплокомуненерго” за вагомий внесок у забезпечення надання якісних послуг та комфортне життя для всіх нас. Ми цінуємо вашу працю та відданість своїй професії!”- підкреслили керівники області.

15 березня, під час урочистих зборів співробітників двох теплопостачальних підприємств Чернігова – АТ “Облтеплокомуненерго” та КП “Теплокомуненерго” – від імені всіх мешканців Чернігова слова подяки тепловикам висловив секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако. 7 кращих працівників теплопостачальних підприємств міста були відзначені подяками міської ради. Ще, 9-м співробітникам, які понад 15 років працюють для стабільного забезпечення Чернігівщини теплом, було присвоєно звання «Ветеран виробництва АТ «ОТКЕ»:

Посилення соціального діалогу та важливий внесок у соціально-економічний розвиток теплопостачальних підприємств та регіону в цілому відзначив Центральний комітет галузевої профспілки працівників житлово-комунального господарства , присвоївши почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань» голові правління АТ «ОТКЕ» Олексію Щербині. Нагороду вручив голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників ЖКГ В’ячеслав Сальніков.

Внесок чернігівських теплопостачальників у розвиток та стабільну роботу галузі відзначила Асоціація «УкрТЕЦ», до складу якої входять обидва чернігівські підприємства – АТ «ОТКЕ» та КП «Теплокомуненерго». Слова подяки працівникам висловив нещодавно обраний віце-президент Асоціації «УкрТЕЦ» Олексій Щербина.

Щиро дякуємо кожному працівнику житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за надважливу роботу! Бажаємо скорішої перемоги, миру, щастя та злагоди!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.